Poznaj Kognitywnego Pomocnika i zobacz jak inteligentna automatyzacja oszczędzi Twój czas

Poniższy film zawiera prezentację Tomasza Rzeźniczaka (4Semantics, CEO) na temat możliwości Kognitywnego Pomocnika, która zakończyła udział grupy TUATARA na e-Leasing Day 4.0. Tomek przedstawił publiczności duże korzyści płynące z automatyzacji dla branży leasingowej oraz zaprezentował krótkie demo Kognitywnego Pomocnika, nowego produktu od 4Semantics. Uczestnicy konferencji mieli okazje ujrzeć na własne oczy jego umiejętności w zakresie analizy dokumentów oraz klasyfikacji i uzupełniania formularzy.

W TYM VIDEO:
  • Dowiedz się, jak automatyzacja może zaoszczędzić czas i pieniądze w branży leasingowej
  • Zobacz jak Kognitywny Pomocnik może pomóc Twojej firmie
  • Speaker:
Tomasz Rzeźniczak

Tomasz Rzeźniczak

CEO, 4Semantics

Automatyzacja w leasingu jako odpowiedź na trendy i wyzwania w branży leasingowej

Co miesiąc, około 500 000 godzin są tracone przez pracowników branży leasingowej w Polsce na ręcznym wpisywaniu danych do systemów IT. Koszty i czas pochłaniany przez obsługę klienta są wysokie, a satysfakcja pracowników bardzo niska.

Wyzwania oraz potrzeby w e-leasingu są widoczne gołym okiem – automatyzacja jest skuteczną odpowiedzią na problemy rynku.

Inteligentna automatyzacja Kognitywnego Pomocnika od 4Semantics – jak ona działa?

Kognitywny Pomocnik rozumie dokumenty pochodzące z różnych źródeł, wyciąga z nich informacje i uczy się jak użytkownik obsługuje poszczególne aplikacje. Wykorzystuje on mechanizmy NLP (Natural Language Processing) do analizy i zrozumienia dokumentów z różnych źródeł, a pozyskane informacje wykorzystuje do automatycznego wypełniania formularzy, pomocy pracownikom firmy w podejmowaniu decyzji czy nawet redagowaniu tekstu odpowiedzi do klienta.

Co możemy zyskać [korzystając z Kognitywnego Pomocnika]? Przede wszystkim wpływamy na produktywność pracy i na oszczędność czasu. Możemy sobie wyobrazić – zadania, które normlanie trwają godziny, mogą w szczególnych przypadkach trwać nawet sekundy. Mamy same plusy z automatyzacji, ponieważ oszczędzamy czas. Kolejnym aspektem są bardziej zadowoleni klienci i większe morale pracowników. Tomasz Rzeźniczak
4SEMANTICS, CEO

Dowiedz się więcej o Kognitywnej Automatyzacji i Kognitywnym Pomocniku czytając nasz artykuł.

W TYM VIDEO:
  • Dowiedz się, jak automatyzacja może zaoszczędzić czas i pieniądze w branży leasingowej
  • Zobacz jak Kognitywny Pomocnik może pomóc Twojej firmie
  • Speaker:
Tomasz Rzeźniczak

Tomasz Rzeźniczak

CEO, 4Semantics
Spodobało Ci się?