#API, #AI, #SaaS #CA – czyli jak rozwiązania chmurowe mogą zrewolucjonizować sektor leasingowy

Podczas wystąpienia na konferencji e-Leasing Day 3.0. Tomasz Kostrząb (Chief Technology Officer, TUATARA) oraz Marcin Majka (Product Owner Fintina) opowiadali o tym jak rozwiązania chmurowe mogą zrewolucjonizować sektor leasingowy.

W TYM VIDEO:
  • Fintin – innowacyjny produkt do finansowania
  • Portfolio produktów TUATARY
  • Speakerzy:
Tomasz Kostrząb

Tomasz Kostrząb

Chief Technology Officer, TUATARA
Marcin Majka

Marcin Majka

Product Owner, Fintin

Fintin – innowacyjny produkt do finansowania

Podczas wystąpienia zaprezentowaliśmy nasz najnowszy produkt – Fintin. To zestaw gotowych modułów, umożliwiających niezawodne i elastyczne świadczenie usług finansowania w przestrzeni cyfrowej, wykorzystując API Economy.  

W trakcie prezentacji Marcina, poznajemy przykładowego klienta – Bruna i wspólnie z nim przechodzimy przez cały proces finansowania. Dzięki temu demo dowiesz się w jaki sposób nasz produkt Fintin dostarcza rozwiązania chmurowe w leasingu.  

Umożliwienie klientom, którzy coraz częściej i chętniej sięgają teraz po aplikacje mobilne niż tradycyjne rozwiązania, wymusza na finansujących dzisiaj wdrażanie aplikacji mobilnych. Aplikacji, które pozwolą nie tylko śledzić faktury, status swoich wniosków, ale także płatności za raty. W naszym przypadku, w związku z tym, że Bruno finansował nie tylko w leasingu, ale w pożyczce i ubezpieczenie, może on jednym kliknięciem w aplikacji spłacić całe swoje zobowiązania. Marcin Majka 
PRODUCT OWNER, FINTIN

Portfolio produktów TUATARY – rozwiązania chmurowe w leasingu

W drugiej części prezentacji, Tomasz opowiada o produktach jakie TUATARA może zaoferować dla Twojego biznesu.

Dodatkowo, Tomasz Kostrząb krótko opowiedział o TUATARA, więc jeśli chcecie dowiedzieć się skąd wzięła się nasza nazwa, to dowiecie się tego z anegdoty opowiadanej przez Tomka. 

W dzisiejszych czasach ciężko jest zrobić plan na 5 lat. Oczywiście, trzeba mieć cel i do niego dążyć, bo bez celu to każda ścieżka nas zaprowadzi w jakieś miejsce, ale nie wiemy wtedy, gdzie się znajdziemy za parę lat. Więc cel jest ważny. Natomiast, ważna jest też umiejętność dostosowywania się do zmieniającego się otoczenia i procesów. Tomasz Kostrząb
CHIEF TECHNOLOGY OFFICER, TUATARA

W TYM VIDEO:
  • Fintin – innowacyjny produkt do finansowania
  • Portfolio produktów TUATARY
  • Speakerzy:
Tomasz Kostrząb

Tomasz Kostrząb

Chief Technology Officer, TUATARA
Marcin Majka

Marcin Majka

Product Owner, Fintin
Spodobało Ci się?