Actionbot na EY Demo Day – dlaczego kontekst to przyszłość sprzedaży i marketingu?

Zapoznaj się z prezentacją potencjału Actionbota w wykorzystywaniu kontekstu dla usprawnienia doświadczeń klientów z udziałem Tomasza Kostrząba, Chief Technology Officer w TUATARA.

W TYM VIDEO:
  • Poznaj udane wdrożenia Actionbota
  • Zobacz jak działa połączenie ChatGPT i Actionbota
  • Speaker:
Tomasz Kostrząb

Tomasz Kostrząb

Chief Technology Officer, TUATARA

Actionbot na EY Demo Day: Znaczenie kontekstu i jego skuteczne wykorzystanie w marketingu oraz sprzedaży

Actionbot został zaprezentowany jako zaawansowany asystent kontekstowy, który wykracza poza możliwości tradycyjnych wirtualnych asystentów. Obserwuje działania klientów w kanałach cyfrowych, analizuje zachowanie użytkowników i oferuje proaktywną pomoc w oparciu o kontekst. Tomek podkreślił, że Actionbot rozumie i reaguje na rzeczywiste zachowanie użytkowników, co czyni go rewolucyjnym rozwiązaniem dla tworzenia fascynujących doświadczeń klientów.

Dwadzieścia lat temu Bill Gates powiedział: „Treść jest królem”. W świecie, w którym koszt produkcji treści jest bliski zeru, zaczyna się era nowego króla. Kontekst i jego skuteczne wykorzystanie w komunikacji są przyszłością marketingu i sprzedaży. Tomasz Kostrząb
Chief Technology Officer

Wyróżniono kilka udanych wdrożeń Actionbota. W Generali Polska prawie 98% rozmów odbywa się bez udziału konsultanta, co pozwala zaoszczędzić 120 godzin pracy miesięcznie. Dla Uniwersytetu Śląskiego Actionbot automatyzuje formalności i może nawet wydawać zaświadczenia. Tomasz pokazał, jak istotne jest uwzględnienie kontekstu w skutecznej komunikacji i zaprezentował korzyści wynikające z wykorzystania danych kontekstowych, takich jak historia zakupów, do rekomendowania uzupełniających produktów.

ChatGPT + Actionbot – rewolucja w chatbotach AI

Pokazaliśmy przykład wdrożenia chatbota ARI, asystenta modowego stworzonego dla LANCERTO. ARI potrafi zidentyfikować produkt, którego klient szuka, polecić pasujące produkty i ułatwić cały proces transakcyjny.

Najlepsze zachowaliśmy na ostatnią część prezentacji. Tomasz pokazał demo integracji Actionbota z ChatGPT. Dzięki tej innowacyjnej kombinacji, chatbot może teraz działać jako wszechstronny doradca posiadający wiedzę dziedzinową opartą na blogu LANCERTO lub wybranych stronach internetowych. Ponadto, ChatGPT pozwala ARI stać się jeszcze bardziej naturalnym i pomocnym dla klienta asystentem, przybierając bardziej ludzkie cechy.

W TYM VIDEO:
  • Poznaj udane wdrożenia Actionbota
  • Zobacz jak działa połączenie ChatGPT i Actionbota
  • Speaker:
Tomasz Kostrząb

Tomasz Kostrząb

Chief Technology Officer, TUATARA
Spodobało Ci się?